شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - السبت 20 شوال 1443

(۱۳۹۱/۰۴/۲۷) ۷-بازدید امام جمعه خوی از پاسگاههای مرزی

حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در آستانه ماه مبارک رمضان و جمعی از مسئولان شهر از پاسگاههای هنگ مرزی مستقر در نوار مرزی ایران و ترکیه بازدید کردند. حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در آستانه ماه مبارک رمضان در معیت جناب آقای عماری فرماندار محترم و سرهنگ محمدزاده فرمانده محترم هنگ مرزی و […]

حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در آستانه ماه مبارک رمضان و جمعی از مسئولان شهر از پاسگاههای هنگ مرزی مستقر در نوار مرزی ایران و ترکیه بازدید کردند.

حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در آستانه ماه مبارک رمضان در معیت جناب آقای عماری فرماندار محترم و سرهنگ محمدزاده فرمانده محترم هنگ مرزی و جمعی از مسئولان شهر از پاسگاههای هنگ مرزی مستقر در نوار مرزی ایران و ترکیه بازدید کردند.

در طول این بازدید ۱۲ ساعته ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای پاسگاهها جهت پاسداری از مرزهای کشور اسلامی ایران و جلوگیری از ورود و خروج قاچاق و حفظ امنیت مرزنشینان منطقه، مشکلات مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

در حاشیه این بازدید از بازارچه مرزی رازی و گمرک و سایر مجموعه های مستقر در بازارچه نیز بازدید به عمل آمد و مشکلات مربوطه استماع گردید.

در ضمن از مرزنشینان و عشایر مستقر در ییلاقهای منطقه تفقد به عمل آمد و هدایایی از سوی جناب آقای فرماندار اهداء گردید.

{vsig}NAVARE-MARZI{/vsig}