چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - الأربعاء 21 ربيع أول 1443

(۱۳۹۱/۰۸/۰۶) ۵۴-عنوان بسیجی عامل وحشت استکبار جهانی

حجه الاسلام شکوری در اجتماع دانش آموزان بسیجی خواهر و برادر شهرستان خوی که در دفتر امام جمعه تشکیل شده بود با تبریک روز بسیج دانش آموزی اظهار داشت امروز تمامی اقشار جامعه در ارتباط با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و پیروی و اطاعت از ولی امر مسلمین رسالتهای سنگینی بر عهده داریم […]

حجه الاسلام شکوری در اجتماع دانش آموزان بسیجی خواهر و برادر شهرستان خوی که در دفتر امام جمعه تشکیل شده بود با تبریک روز بسیج دانش آموزی اظهار داشت امروز تمامی اقشار جامعه در ارتباط با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و پیروی و اطاعت از ولی امر مسلمین رسالتهای سنگینی بر عهده داریم بویژه با در نظر گرفتن شرایط سیاسی حاکم بر منطقه و جهان.

وی ادامه داد دانش آموزان در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی چه قبل از پیروزی و چه پس از آن مدام نقش آفرینی کرده اند و شهدای بسیاری بر انقلاب اسلامی تقدیم نموده اند که شهید محمد حسین فهمیده یک نمونه بارز از آنان است که مناسبت بسیج دانش آموزی به خاطر سالروز شهادت آن بزرگوار نام گذاری شده است .

وی ادامه داد امروز دانش آموزان چند رسالت مهم و اساسی بر عهده دارند سرآمد آنها خوب درس خواندن و استفاده بهینه از فرصتهای جوانی است قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با درنظر داشتن اینکه اساس برنامه ریزی های آموزش و پرورش و دانشگاههای ایران بوسیله آمریکاییان و عوامل وابسته آنان طراحی میشد آسیب های زیادی بر جامعه ایرانی وارد کردند لکن به برکت انقلاب اسلامی تحولات عظیمی در ساختار آموزشی کشور بوجود آمده است و این همه پیشرفت و درخشش جوانان ایران بویژه دانش آموزان در صحنه های مختلف بین المللی والمپیادها بهترین گواه بر این مدعا است.

حجهالاسلام شکوری اظهار داشت پیشرفت و توسعه کشور و پایه گذاری یک تمدن پایدار در گرو دانش و دانشمندان کشور است .

وی در ادامه تعمیق تفکر بسیجی در میان همه دانش آموزان و جلوگیری از تفکرات و اندیشه های وارداتی و انحرافی را از جمله دیگر رسالتهای مهم دانش آموزان برشمرد.

او اظهار داشت قدر بسیجی بودن خود را بدانید چون امروز عنوان بسیجی یک واژه افتخار آمیز و غرور آفرین بر ملت متعهد ایران و عامل وحشت استکبار جهانی است و تفکر بسیجی و عملکرد بسیجیان بود که ما را در میدانهای مختلف بویژه در ۸ سال دفاع مقدس و خنثی سازی توطئه های استکار در طول ۳۳ سال پس از پیروزی موفق کرد .

 

مسئول شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی و به دست آوردن ریشه های حوادث و اتفاقات مربوط به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی از جمله رسالتهای اولویت دار دانش آموزان بسیجی می باشد.

وی اظهار داشت مدیریت آینده کشور در دستان پرتوان شما قرار خواهد گرفت لذا تنها از راه درک واقعیت ها و حقایق انقلاب اسلامی است که خواهید توانست انقلاب را در مسیر درست و بدون انحراف مدیریت کنید.

وی در پایان سخنان خود به دانش آموزان هشدار داد که یکی از توطئه های ناجوانمردانه و پیچیده استکبار جهانی و عوامل خود فروخته آنان ایجاد انحراف و تزلزل در نیروی جوان و نوجوان و ناامید کردن آنان است.

وی گفت ایجاد مشکلات اخلاقی،آلوده کردن جوانان به مواد مخدر و دهها انحراف دیگر مسائلی هستند که امروز استکبار با تمام قوا بر روی آنها کار می کند و این اختصاص به ایران اسلامی ندارد بلکه هدف آنان ایجاد انحراف در همه جوانان کشورهای اسلامی است.

وی گفت با عنایت خداوند و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت متعهد ایران علی رغم توطئه های دشمنان، انقلاب اسلامی با تمامی قدرت و توان در حال پیشرفت و توسعه بوده و سنگرهای متعدد علوم را یکی پس از دیگری فتح می کند.

 دانلود فایل صوتی

 لینک خبر:

خبرگزاری ایکنا

خبرگزاری رسا

پر بازدیدترین ها

بیشتر