سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - الثلاثاء 23 شوال 1443

(۱۳۹۱/۰۸/۱۰) ۵۵-تحریم‌ها نمی‌تواند سد پیش روی ایرانیان باشد

حجه الاسلام موسوی شکوری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سفر به خراسان‌شمالی ۲۰ سئوال در ارتباط با سبک زندگی مطرح کردند، ایشان با طرح این سئوالات قصد داشتند در موضوعات حساس و اولویت‌دار و کلان کشوری وارد شوند و راه را به درستی به مردم نشان دهند.. وی با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای […]

حجه الاسلام موسوی شکوری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سفر به خراسان‌شمالی ۲۰ سئوال در ارتباط با سبک زندگی مطرح کردند، ایشان با طرح این سئوالات قصد داشتند در موضوعات حساس و اولویت‌دار و کلان کشوری وارد شوند و راه را به درستی به مردم نشان دهند..

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای پاسخگویی به ۲۰ سئوال مطرح شده توسط رهبر انقلاب، خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه این سئوالات توسط شوراهای فرهنگ عمومی شهرستان پیگیری می‌شود تشکیل کمیته پاسخ به سئوالات رهبری زیر نظر استاندار و نمایندگان می‌تواند در این زمینه کارگشا باشد.

امام جمعه خوی با اشاره به وجود امنیت پایدار در استان، تصریح کرد: تلاش شبانه‌روزی نیروهای انتظامی و امنیتی استان سبب به وجود آمدن چنین امنیت پایداری شده است.

وی گفت: پیشنهاد می‌کنم مراسم قدردانی از نیروهای انتظامی و امنیتی در استان با حضور استاندار و نمایندگان شهرستان‌های استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شود تا فرماندهان نیروهای انتظامی بدانند که ما قدردان و قدرشناس امنیت در جامعه که توسط آنان برقرار شده، هستیم..

امام جمعه خوی با بیان اینکه باید نگاه نمایندگان آذربایجان‌غربی در مجلس به مشکلات استانی باشد، خاطرنشان کرد: نهادینه کردن تفکر و اندیشه استانی در آذربایجان‌غربی ما را در حل مسائل استانی به نتیجه مطلوب می‌رساند.

وی اعلام کرد: جذب نیروهای متخصص و سرمایه‌گذاران از سایر استان‌ها طبق یک برنامه‌ریزی جامع و دقیق در پیشرفت و توسعه آذربایجان‌غربی بسیار موثر است.

امام جمعه خوی با اشاره به کیفیت سطح آموزش عالی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه در انجام وظایف خود بسیار شایسته عمل کرده‌اند و شاهد تعالی و پیشرفت در این حوزه‌ها هستیم..

وی ادامه داد: امیدواریم بیش از این شاهد رشد و شکوفایی مراکز آموزش عالی به ‌خصوص حوزه‌های علمیه باشیم و از این طریق نیازهای بالفعل استان را برطرف کنیم.