یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - الأحد 18 ربيع أول 1443

(۱۳۹۱/۰۹/۱۷) ۶۹-تثبیت قدرت بازدارندگی سپاه پاسداران در منطقه(خلاصه خطبه)

دروغ کلید تمامی پلیدیهاست حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در تمامی شئون زندگی موضوع دروغ را بعنوان یکی از رذائل اخلاقی و گناه کبیره مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت امام عسگری می فرماید:تمامی پلیدیها در یک خانه قرار داده شده و کلید آن دروغ است. […]

دروغ کلید تمامی پلیدیهاست

حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در تمامی شئون زندگی موضوع دروغ را بعنوان یکی از رذائل اخلاقی و گناه کبیره مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت امام عسگری می فرماید:تمامی پلیدیها در یک خانه قرار داده شده و کلید آن دروغ است.

 

نقش محوری آیه ا.. گلپایگانی در مرابطه حوزه علمیه

عضو شورای حوزه علمیه استان با اشاره به سالگرد رحلت مرحوم آیه ا.. العظمی گلپایگانی گفت:ایفای نقش محوری در نگهبانی و پاسداری از حوزه علمیه بویژه در طول ۱۴ سال پس از تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،تربیت صدها شاگرد،تأسیس مراکز متعدد علمی،تحقیقی،درمانی و خدماتی همراهی با رهبر کبیر انقلاب اسلامی در طول سالهای مبارزه علیه رژیم پهلوی و حمایت از نظام جمهوری اسلامی از جمله میراثهای ماندگار آن فقیه بزرگوار می باشند.

 

اگر مصریان غفلت کنند آمریکا انقلاب را مصادره خواهد کرد

خطیب جمعه با اشاره به درگیریهای داخلی در کشور مصر گفت:نقش آفرینی آمریکا و پس مانده های رژیم سابق و سیاستمداران وابسته در ناآرامیهای مصر کاملا ملموس است لذا اگر مصریان غفلت بکنند و نتوانند بحرانها را مدیریت کنند آمریکا انقلاب آنان را مصادره خواهد کرد.

 

تثبیت قدرت بازدارندگی سپاه پاسداران در منطقه

خطیب با اشاره به شکار پهپاد جاسوسی آمریکا از طریق نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت:این اقلام شجاعانی از یک طرف قدرت بازدارندگی سپاه پاسداران را در خاورمیانه تثبیت کرد و از سوی دیگر شکست مفتضحانه دیگر بر آمریکا و رژیم صهیونیستی تحمیل کرد و قدرت نظامی و الکترونیکی جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

 

پر بازدیدترین ها

بیشتر