جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - الجمعة 18 جماد ثاني 1443

(۱۳۹۱/۱۰/۱۵) ۷۵-هیهات منا الذله پیام ۱۵ میلیون زائر اربعین حسینی

نفاق از جمله آثار زیانبار دروغ است حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در زمینه بحث دروغ بعنوان یکی از گناهان کبیره گفت:بر اساس مفاد آیات و روایات متعدد ابتلاء به نفاق،رسوایی در جامعه ،عدم پذیرش عبادات،ابتلاء به فقر و نیازمندی و محرومیت از اقامه نماز شب از جمله آثار زیانبار دروغگویی است.   انگیزه […]

نفاق از جمله آثار زیانبار دروغ است

حجه الاسلام شکوری امام جمعه خوی در زمینه بحث دروغ بعنوان یکی از گناهان کبیره گفت:بر اساس مفاد آیات و روایات متعدد ابتلاء به نفاق،رسوایی در جامعه ،عدم پذیرش عبادات،ابتلاء به فقر و نیازمندی و محرومیت از اقامه نماز شب از جمله آثار زیانبار دروغگویی است.

 

انگیزه قیام نوزده دیماه قم دفاع از ولایت بود

خطیب جمعه با اشاره به سالگرد قیام خونین ۱۹ دیماه سال ۵۶ حوزه علمیه قم گفت:این قیام به دنبال توهین رژیم به ساحت مقدس رهبر کبیر انقلاب اسلامی در روزنامه اطلاعات بوجود آمد در واقع انگیزه این قیام حماسی که نقطه ی عطف برای انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود بعنوان دفاع از ولایت صورت گرفت.

 

هیهات منا الذله پیام ۱۵ میلیون زائر اربعین حسینی

پیاده روی حدود ۱۶ میلیون نفر شیعه از ۱۳۰ کشور جهان فاصله ۸۱ کیلومتری بین نجف تا کربلا در عین ناامنی جاده ها توسط عوامل استکبار جهانی و ارتجاع عرب یک پیام مهم جهانی و بین المللی داشت و آن عبارت از هیهات منا الذله بود که از امام خود اباعبدالله الحسین (ع) در حماسه عاشورا یاد گرفته اند امید داریم غفلت زدگان و دشمنان اسلام و مسلمین این پیام عاشورایی را گرفته باشند.

 

رزمایش ولایت ۹۱ نمایش اقتدار جمهوری اسلامی

مسئول شورای فرهنگ عمومی با اشاره به رزمایش ولایت ۹۱ ارتش جمهوری اسلامی در خلیج فارس ،دریای عمان و شمال اقیانوس هند با مشارکت کشتی های جنگی،زیردریایی ها،ناوچه ها و هواپیماها گفت:نیروی دریایی جمهوری اسلامی در این رزمایش با آزمایش کردن سامانه های جدید دفاعی و تجهیزات جنگ الکترونیکی اقتدار و عزت جمهوری اسلامی را به نمایش در آورد.