یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - الأحد 18 ربيع أول 1443

(۱۳۹۲/۰۶/۰۱) ۱۲۲-تکرار فاجعه حلبچه در دمشق سوریه

پایداری در برابر فشارها رمز پیروزی ملتها حجت الاسلام شکوری با توصیه نمازگزاران جمعه به رعایت کردن تقوا گفت:امیرمؤمنان(ع) می فرماید:تقوا در راس همه ارزشها ی اخلاقی قرار دارد. خطیب جمعه در ادامه موضوع صبر و شکیبایی در برابر مشکلات،مصائب و فشارهای زندگی و دشمنان را مورد بررسی قرار داد و با استناد به آیات […]

پایداری در برابر فشارها رمز پیروزی ملتها

حجت الاسلام شکوری با توصیه نمازگزاران جمعه به رعایت کردن تقوا گفت:امیرمؤمنان(ع) می فرماید:تقوا در راس همه ارزشها ی اخلاقی قرار دارد.

خطیب جمعه در ادامه موضوع صبر و شکیبایی در برابر مشکلات،مصائب و فشارهای زندگی و دشمنان را مورد بررسی قرار داد و با استناد به آیات و روایات اظهار داشت صبر و مقاومت در برابر مشکلات روزمره زندگی بقدری نقش آفرین است که امام صادق(ع) می فرماید:شکیبایی نسبت به ایمان انسان همانند سر نسبت به بدن و جسم اوست لذا اگر شکیبایی نباشد ایمان از بین می رود.

وی گفت:امروز پایداری در برابر فشارهای استکبار جهانی رمز پیروزی ملل جهان بویژه کشورهای تحت ستم است.

 

غربیان در حال تکرار جنگهای صلیبی هستند

خطیب با اشاره به سالگرد آغاز جنگهای صلیبی گفت:آمریکا و بعضی کشورهای غربی و اروپایی بعد از جریان خود ساخته ۱۱ سپتامبر عملا جنگهای صلیبی علیه مسلمانان را آغاز کرده اند.

وی در ادامه گفت:اشغال کردن دو کشور افغانستان و عراق توهین به رسولخدا(ص) و هتک حرمت قرآن،تحریک پیروان ادیان علیه مسلمانان کشورهای خود،آتش افروزی در نوع کشورهای اسلامی،راه اندازی جنگ داخلی در مصر،تلاش برای مصادره بیداری اسلامی ،توطئه مستمر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در این راستا صورت می پذیرد.

 

هفته دولت فرصت طلایی برای تبیین شگفتیهای جمهوری اسلامی

حجت الاسلام شکوری با تبریک هفته دولت و تقدیر از تلاشهای دولت مردان در حل مشکلات و نیازمندیهای مردم گفت:امیرمؤمنان(ع) طی نامه ای به فرماندار خود در مکه ارتباط مستمر با مردم،بالا بردن سطح دانش جامعه،حل مشکلات نیازمندان ،یاد دادن فرائض دینی مردم،ارتباط با دانشمندان را از جمله وظایف کارگزاران حکومتی برشمرد.

وی در ادامه گفت:هفته دولت یک فرصت طلایی برای بازگو کردن عملکرد دولت مردان و تبیین شگفتیهای جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف است.

 

تکرار فاجعه حلبچه در دمشق سوریه

خطیب با اشاره به استفاده تروریستهای مورد حمایت استکبار و ارتجاع از سلاح های شیمیایی در دمشق سوریه که موجب کشته شدن ۶۳۵ نفر از زنان و کودکان بی گناه گردید اظهار داشت آمریکا،اسرائیل و ارتجاع منطقه برای رسیدن به اهداف و مطامع نامشروع خود دست به این جنایت زده اند که در واقع جنایات حلبچه را بار دیگر تکرار کرده اند.ضرورت دارد افکار عمومی جهان این جنایت هولناک را با شدت محکوم کنند و از تکرار آن جلوگیری نمایند. 

پر بازدیدترین ها

بیشتر