یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - الأحد 18 ربيع أول 1443

(۱۳۹۲/۰۹/۲۶) انتقاد از قوه قضائیه به خاطر عدم صدور احکام مربوط

انتقاد از قوه قضائیه به خاطر عدم صدور احکام مربوط به چند فقره قتل که نوعا در ملأ عام صورت گرفته است و همچنان چاقو کشی ها و اربده کشی های تعدادی از اراذل و اوباش که امنیت خیابان های شهر را به هم ریخته اند . وی ادامه داد من چه گناهی دارم که […]

انتقاد از قوه قضائیه به خاطر عدم صدور احکام مربوط به چند فقره قتل که نوعا در ملأ عام صورت گرفته است و همچنان چاقو کشی ها و اربده کشی های تعدادی از اراذل و اوباش که امنیت خیابان های شهر را به هم ریخته اند .

وی ادامه داد من چه گناهی دارم که حدود ۱۱ سال است در این شهر زحمت میکشم و همچنین سایر مسئولان هر کدام در نوبه خود تلاش می کنند اما به خاطر عدم برخورد با تعداد معدودی از اراذل و اوباش نام شهری که سابقه ۸۰۰ ساله حوزوی و فرهنگی دارد در رسانه ها به عنوان یک شهر جرم خیز مطرح گردد.

وی ادامه داد من در دوران حساس پس از پیروزی انقلاب مدیریت امتیتی داشتم اگر به مدت ۲ ماه مسئولیت شهر به من سپرده شود همه این اراذل را سر جای خود می نشانم بدون اینکه خلاف قانون یا شرعی مرتکب شوم.

وی خطاب به آیت ا.. لاریجانی و مدیر کل دادگستری اظهار داشت امیدوارم هر چه زودتر دستورات لازم صادر گردد تا این مردم سلحشور و متعهد شاهد تکرار این قبیل جرم ها نشوند.

پر بازدیدترین ها

بیشتر