جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - الجمعة 16 ربيع أول 1443

(۱۳۹۲/۱۲/۰۲) تأمین امنیت اسرائیل با بحران آفرینی در کشورهای اسلامی

تقوا و ایمان از عوامل برکت زا هستند حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی خطبه اول نماز جمعه هفته جاری با توصیه نمازگزاران به رعایت کردن تقوای الهی گفت:بر اساس مفاد آیات قرآن و احادیث اهل بیت(ع) ایمان به خداوند و رعایت کردن معیارهای تقوا و پرهیزکاری موجب جلب برکات الهی هستند. خطیب در ادامه […]

تقوا و ایمان از عوامل برکت زا هستند

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی خطبه اول نماز جمعه هفته جاری با توصیه نمازگزاران به رعایت کردن تقوای الهی گفت:بر اساس مفاد آیات قرآن و احادیث اهل بیت(ع) ایمان به خداوند و رعایت کردن معیارهای تقوا و پرهیزکاری موجب جلب برکات الهی هستند.

خطیب در ادامه راست گویی در معامله،انجام رسالتهای اجتماعی،مالی،رعایت کردن عدالت اجتماعی،اطاعت از دستورات و جلب رضایت خدا را از جمله علل و عوامل برکت زا در زندگی بشر برشمرد.

 

اقتصاد مقاومتی الگویی راهگشا برای جهانیان

عضو شورای حوزه علمیه استان با اشاره به ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی از ناحیه مقام معظم رهبری مدظله گفت:در صورت اجرای صحیح آن از سوی مسئولان و ملت ایران الگویی خواهد شد برای تمامی ملل جهان که مورد تهاجم فرهنگی و اقتصادی استکبار قرار گرفته اند.

وی در ادامه شکست دادن دشمنان در جنگ اقتصادی،به نمایش در آوردن نظام اقتصادی اسلام در جهان،الهام بخش بودن برای حل بحرانهای اقتصادی جهان و در نهایت بوجود آوردن فرصت برای مردم و فعالان اقتصادی جهت نقش آفرینی را از جمله آثار و برکات اقتصاد مقاومتی نام برد.

 

تأمین امنیت اسرائیل با بحران آفرینی در کشورهای اسلامی

حجت الاسلام شکوری با اشاره به انفجارات ،قتل عامها و غارت ثروت مسلمانان بصورت روزمره توسط عوامل تکفیری و جلاد استکبار در کشورهای اسلامی بویژه همسایگان رژیم غاصب اسرائیل گفت:هدف اصلی این بحران آفرینیها از سوی استکبار جهانی تأمین امنیت اسرائیل است.

وی با اشاره به دو انفجار اخیر در مقابل ساختمان مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی در لبنان گفت:تحت تأثیر قرار دادن مذاکرات هسته ای ایران،انتقام از حزب الله بخاطر شکست در سوریه و تضعیف دولت جدید و نوپای لبنان از جمله اهداف این دو انفجار بوده.

 

مهندسان جهت احیای معماری اسلامی رسالت مضاعف دارند

مسئول شورای فرهنگ عمومی خوی با تبریک روز مهندسی به عموم مهندسان کشور گفت:مهندسان در نظام جمهوری اسلامی رسالتهای سنگینی را بر عهده دارند بویژه در احیای معماری اسلامی در جهت مقابله با فرهنگ مبتذل غربی.

وی ادامه داد امروز مهندسی نقش سرنوشت ساز در تمدن و پیشرفت بشری دارد و اظهار داشت فناوری اطلاعات ،کامپیوتر ،هوافضا،صنایع،عمران،شهرسازی ،روباتیک ،عمران ،معدن و معماری از جمله بخشهای پررونق رشته های مهندسی می باشند.

پر بازدیدترین ها

بیشتر