جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - الجمعة 19 شوال 1443

(۱۳۹۳/۰۵/۱۵) رصد کردن مسائل جامعه از جمله ویژگیها و خصوصیات یک دانشجوی عالم به زمان خویش است

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با اعضای نشریه فانوس دانشگاه پیام نور ضمن استماع گزارش فعالیتهای نشریه مسائل مبتلا به جامعه و دانشگاه ها را مورد یادآوری قرار داد . وی با اشاره به توصیه های مکرر ولی امر مسلمین به دانشگاهیان در سخنرانی های مختلف اظهار داشت ابتکار ،خلاقیت ،رصد کردن مسائل جامعه ،فعالیتهای […]

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با اعضای نشریه فانوس دانشگاه پیام نور ضمن استماع گزارش فعالیتهای نشریه مسائل مبتلا به جامعه و دانشگاه ها را مورد یادآوری قرار داد .

وی با اشاره به توصیه های مکرر ولی امر مسلمین به دانشگاهیان در سخنرانی های مختلف اظهار داشت ابتکار ،خلاقیت ،رصد کردن مسائل جامعه ،فعالیتهای جدی علمی و سیاسی و با نشاط بودن از جمله ویژگیها و خصوصیات یک دانشجوی پویا و عالم به زمان خویش است .

وی خطاب به اعضای نشریه اظهار داشت اگر شما منتظر بمانید تا بتوانید همه مسئولان و عناصر دخیل در موضوع فعالیت شما هماهنگ باشند قطعا نمی توانید در فعالیت هایتان موفق باشید لذا لازم است شرایط موجود را سنجیده و با امکانات موجود خود ولو کم فعالیت های علمی خویش را گسترش دهید .

وی با اشاره به فعالیتهای طلاب و دانشجویان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت در آن دوران نه تنها حمایتی از دانشجویان و طلاب وجود نداشت بلکه اگر فعالیت آنان مورد توجه مسئولان حاکم آن زمان قرار میگرفت قطعا به ضرر آنان تمام میشد و مورد مؤاخذه قرار می گرفتند ولی در عین حال بهترین و بیشترین و عمیق ترین فعالیتهای علمی و سیاسی را انجام میدادند و روشنگریهای آن زمان موجب گسترش سیاسی و فرهنگی جامعه قرار می گرفت .

 

 

وی در ادامه با تشکر از محتوای مطالب نشریه فانوس اظهار داشت هر چه می توانید مطالب نشریه را علمی تر و بصورت تحلیلی ارائه دهید و با مسئولان شهرستان نیز در این زمینه همکاری و اطلاع رسانی لازم را داشته باشید تا بتوانند کمک های لازم را داشته باشند.