دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - الإثنين 14 جماد ثاني 1443

(۱۳۹۳/۰۹/۰۳) همایش آیت ا.. خویی در خوی برگزار خواهد شد

  حجت الاسلام شکوری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با اشاره به جایگاه ارزشمند آیت الله العظمی خویی در مرجعیت جهان اسلام اظهار کرد: سه سال است همایش ارتحال این بزرگوار بصورت سالانه در خوی برگزار می شود و برگزاری گنکره بین المللی حضرت آیت الله خویی مهم تر از هر کنگره ای […]

 

حجت الاسلام شکوری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با اشاره به جایگاه ارزشمند آیت الله العظمی خویی در مرجعیت جهان اسلام اظهار کرد: سه سال است همایش ارتحال این بزرگوار بصورت سالانه در خوی برگزار می شود و برگزاری گنکره بین المللی حضرت آیت الله خویی مهم تر از هر کنگره ای است که باید انجام شود

مصوبات جلسه به شرح ذیل می باشد:

ردیف

مصوبات جلسه

مسئول اجرایی

زمان اجرای طرح

۱

مکان اسکان میهمانان همایش را فرماندارمحترم تقبل فرموده و این امر به عهده معاونت استانداری فرمانداری ویژه خوی واگذار گردید.

فرماندار محترم

زمان همایش

۲

به پیشنهاد امام جمعه محترم مقرر گردید افرادی آشنا به مسائل نگارش تاریخی انتخاب و مصاحبه هایی توسط آنها از شاگردان و نزدیکان آیت ا.. خویی بعمل آورده و به عنوان اسناد تاریخی ماندگار مورد بهره برداری قرار گیرد و مقرر گردید امام جمعه محترم ،حاج آقا فاضلی و جناب آقای مرقاتی نسبت به انتخاب افراد اقدام فرمایند.

با حمایت شهرداری و شورای اسلامی

از هم اکنون

۳

محل همایش سالن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی خوی می باشد

مسئولین اجرایی همایش

روز همایش

۴

تشکیل کمیته اجرایی با مسئولیت دانشگاه آزاد و همکاری فرمانداری ،بسیج،اوقاف،آموزش و پرورش ،اداره بازرگانی،مجمع امور صنفی و حاج آقا فاضلی و همچنین تشکیل کمیته پشتیبانی با مسئولیت شهرداری محترم مورد تصویب قرار گرفت.

دانشگاه آزاد اسلامی،شهرداری محترم

از روز جلسه شورای فرهنگ عمومی

۲۸/۸/۹۳

۵

مقرر گردید محتوای همایش توسط امام جمعه محترم ،فرماندار محترم،حاج آقا فاضلی و جناب آقای مرقاتی مورد بررسی قرار گرفته و اظهار نظر نمایند.

امام جمعه محترم

بعد از جلسه ۲۸ آبان ماه

۶

محل مراسم یادبود بعد از ظهر همایش مسجد شیخ نوایی و زمان آن ساعت ۱۵ الی ۱۷ تعیین گردید.

حاج آقا فاضلی با هماهنگی امام جمعه محترم

هشتم صفر

۷

مقرر گردید از امامان جمعه،فرمانداران شهرستانهای استان و استاندار محترم آذربایجان غربی نیز بعنوان میهمان ویژه دعوت بعمل آید.

امام جمعه محترم و فرماندار محترم

برای همایش دعوت می شوند

 

{gallery}farhang-93-8-28{/gallery}