سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - الثلاثاء 23 شوال 1443

(۱۳۹۳/۱۱/۱۸) فراهم شدن زمینه های حکومت جهانی امام عصر با آموزه های انقلاب اسلامی

حجت الاسلام شکوری در اجتماع دانشجویان ،اساتید و مدیران دانشگاه شمس تبریزی که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزار شده بود طی یک سخنرانی اظهار داشت در روایتی از پیامبر بزرگوار نقل شده است که در آخرالزمان مردمانی از مشرق زمین قیام میکنند و زمینه را برای حکومت جهانی امام عصر فراهم می سازند. وی […]

حجت الاسلام شکوری در اجتماع دانشجویان ،اساتید و مدیران دانشگاه شمس تبریزی که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزار شده بود طی یک سخنرانی اظهار داشت در روایتی از پیامبر بزرگوار نقل شده است که در آخرالزمان مردمانی از مشرق زمین قیام میکنند و زمینه را برای حکومت جهانی امام عصر فراهم می سازند.

وی ادامه داد با تحلیل شرایط موجود و ضمیمه کردن روایاتی که در ارتباط با شهر قم وارد شده است که در آخرالزمان مرکز علم خواهد شد و علوم الهی از این شهر به کل جهان خواهد رسید چنین به دست می آید که نظام ما و انقلاب ما و قیام ملت متعهد ایران همان مصداق فرمایش پیامبر است که انشاا.. زمینه سازان حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) خواهند شد.

وی در ادامه اظهار داشت ما هم اکنون اگر اتفاقات و حوادث موجود منطقه و سطح جهان را درست تحلیل بکنیم خواهیم دید که زمینه های حکومت جهانی آن بزرگوار با گسترش فرهنگ و آموزه های انقلاب اسلامی در حال فراهم شدن است.

{gallery}shams-dahefajr-93{/gallery}

وی در ادامه پیروزی انقلاب اسلامی به نام دین در اوج ناباوری جهانیان ،شکست خوردن مکتب های مادی و ساخته دست بشر اعم از سوسیالیسم و کاپیتالیسم ،بیداری اسلامی در خاورمیانه و سایر مناطق جهان ،صدور فرهنگ انقلاب اسلامی به مناطق مختلف و در نهایت سرخوردگی مردم جهان از حاکمان کشورهای خود از جمله این شرایط هستند که زمینه را برای حاکمیت دین مقدس اسلام فراهم می سازند به شرط اینکه ما بتوانیم این شرایط را درست مدیریت کنیم .

وی در ادامه با اشاره به برنامه های جدید استکبار علیه اسلام و مسلمانان اظهار داشت مستکبران جهان در اوج ذلت و درماندگی حرکت های مذبوحانه ای را در سطح جهان علیه مسلمانان آغاز کرده اند از قبیل تخریب چهره نورانی اسلام ،ترویج شیعه هراسی در میان مسلمانان ،مسلح کردن جریانهای تکفیری جهت مخدوش سازی چهره مسلمانان ،مقابله با مقاومت اسلامی در کشورهای مختلف ،تلاش در جهت ایجاد انحراف در بیداری اسلامی ،بوجود آوردن کمربند امنیتی برای اسرائیل و در نهایت ترویج فساد و منکرات در جوامع اسلامی از جمله این اقدامات مذبوحانه استکبار جهانی می باشد.