دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - الإثنين 14 جماد ثاني 1443

(۱۳۹۳/۱۲/۲۱) فراگیری احکام شرعی معاملات بر هر مسلمان واجب است

حجت الاسلام شکوری در جلسه صنف خواربار فروشان و مسئولان اداره بازرگانی طی یک سخنرانی مبسوط اظهار داشت یکی از صادرات اصلی خوی تخمه آفتابگردان است که در بازارهای ایران بویژه در بازار تهران این محصول به نام خوی شناخته می شود. وی خطاب به خواربار فروشان حاضر در جلسه اظهار داشت بسته بندی این […]

حجت الاسلام شکوری در جلسه صنف خواربار فروشان و مسئولان اداره بازرگانی طی یک سخنرانی مبسوط اظهار داشت یکی از صادرات اصلی خوی تخمه آفتابگردان است که در بازارهای ایران بویژه در بازار تهران این محصول به نام خوی شناخته می شود.

وی خطاب به خواربار فروشان حاضر در جلسه اظهار داشت بسته بندی این محصول ،تهیه شناسنامه علمی برای تخمه آفتابگردان،زمینه سازی برای صادر کردن آن به کشورهای همسایه بویژه با توجه به شرایط بوجود آمده و تحریم های استکبار جهانی و توصیه ولی امر مسلمین بر اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعاتی هستند که باید شما بازاریان مورد توجه قرار بدهید.

وی در ادامه فراگیری احکام شرعی معاملات را یادآور شد و اظهار داشت بر هر مسلمان واجب است احکام شرعی مبتلا به را یاد بگیرد در غیر اینصورت در بخش مهمی از داد و ستدها احتمال ربا خواری بسیار زیاد است که از گناهان کبیره می باشد .

{gallery}asnaf3{/gallery}

وی در ادامه رعایت کردن مقررات و ضوابط جمهوری اسلامی در معاملات ،پرداخت کردن مالیات و حفظ هوشیاری در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان را از جمله رسالتهای سنگین بازاریان برشمرد.