پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - الخميس 18 شوال 1443

(۱۳۹۴/۰۱/۰۸) عملکرد قابل قبول کمیته امداد از ابتدای پیروزی انقلاب

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با مسئولان و کارکنان کمیته امداد طی سخنانی اظهار داشت این مجموعه مسئولیتهای سنگینی را بر عهده دارد لذا باید همه کارگزاران کمیته امداد به این رسالتهای سنگین توجه و دقت لازم را داشته باشند . وی ادامه داد به دلیل اهمیت و نقش سرنوشت ساز کمیته امداد که مربوط […]

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با مسئولان و کارکنان کمیته امداد طی سخنانی اظهار داشت این مجموعه مسئولیتهای سنگینی را بر عهده دارد لذا باید همه کارگزاران کمیته امداد به این رسالتهای سنگین توجه و دقت لازم را داشته باشند .

وی ادامه داد به دلیل اهمیت و نقش سرنوشت ساز کمیته امداد که مربوط به بررسی و حل مشکلات اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه است لذا این مجموعه بصورت مستقیم زیر نظر رهبری نظام اداره می شود برخلاف مجموعه های زیادی که در قالب وزارتخانه ها مدیریت می شوند

حجت الاسلام شکوری در ادامه افزود اگر سیره اهل بیت (ع) و بزرگان دین را مورد مطالعه و بررسی قرار بدهیم خواهیم دید بخش مهمی از وقت آنان را رسیدگی و حل مشکلات نیازمندان جامعه به خود اختصاص داده است.

{gallery}komite-emdad94{/gallery}

وی با اشاره به فعالیتهای چندین ساله کمیته امداد اظهار داشت در مجموع کمیته امداد عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه داده است و برخی از برنامه ریزی ها ،تدبیرها و آینده نگریها که موجب می شود نیازمندان روی پای خود بایستند و کرامت انسانی آنان مورد عنایت قرار بگیرد قابل ستایش است.

وی از کارکنان و کارگزاران کمیته امداد تقدیر و سپاسگزراری کرد و اظهار داشت ما هر چه در توانمان باشد در کمک به کمیته امداد دریغ نخواهیم کرد.

لازم به یادآوری است جناب آقای زینالی مسئول کمیته امداد خوی در ابتدای این جلسه گزارش مبسوطی از عملکرد یکساله کمیته امداد و مرکز خیرین نیکوکار خوی ارائه دادند.