سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - الثلاثاء 15 جماد ثاني 1443

(۱۳۹۴/۰۱/۱۵) فعالیتهای وزارت بهداشت و درمان در سطح کشور قابل تقدیر و سپاس است

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با ریاست و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوی طی سخنانی اظهار داشت فعالیتهای وزارت بهداشت و درمان در سطح کشور قابل تقدیر و سپاس است .این موضوع نشان میدهد که اگر مدیران اراده داشته باشند و اهل ریسک باشند خیلی از کارهای ناممکن را میتوان ممکن ساخت . […]

حجت الاسلام شکوری در ملاقات با ریاست و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوی طی سخنانی اظهار داشت فعالیتهای وزارت بهداشت و درمان در سطح کشور قابل تقدیر و سپاس است .این موضوع نشان میدهد که اگر مدیران اراده داشته باشند و اهل ریسک باشند خیلی از کارهای ناممکن را میتوان ممکن ساخت .

وی در ادامه اظهار داشت موضوع بهداشت و درمان یکی از موضوعات مهم و سرنوشت ساز نه تنها کشور ایران بلکه کل جهان است و بخش مهمی از موضوعات دیگر جوامع بشری مترتب بر بهداشت و سلامت انسانها می شود.

وی با توجه به گستردگی فعالیتهای بهداشت و درمان در سطح شهرستانها ،بخشها و روستاها نظارت و اشراف مدیریت را یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر برشمرد.

{gallery}SHABAKE-BEHDASHT-94-1-15{/gallery}

وی ادامه داد همه میدانیم که ساختمانهای دو بیمارستان خوی قدیمی و فرسوده شدند در مقابل به اتمام رساندن عملیات ساختمانی دو بیمارستان جدید به این زودیها به نتیجه نخواهند رسید لذا مدیریت دو بیمارستان موجود همراه با تدبیر و اندیشه لازم و ضروری است.

وی با انتقاد از گستردگی حضور همراهان بیماران و ملاقات کنندگان در داخل بیمارستانها گفت:باید در این رابطه فرهنگ سازی بشود و این مشکل حل گردد.

وی در پایان جهت حل مشکلات موجود شبکه بهداشت ، فعال سازی مجمع خیرین سلامت و در زمینه مساعدت در حل مشکلات ساختمان دو بیمارستان جدید قول مساعدت و همکاری مضاعف داد .

لازم به یادآوری است که در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر محمود زاده رییس شبکه بهداشت گزارشی از عملکرد چند ماهه دوران مدیریت خود ارائه دادند که مورد تقدیر و سپاس امام جمعه قرار گرفت.