یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - الأحد 28 شوال 1443

(۱۳۹۴/۰۱/۲۰) مواضع مقام معظم رهبری با اجتماعات قرآنی بهترین الگو برای مسئولان نظام است

حجت الاسلام شکوری در جلسه هماهنگی مسابقات استانی دانش آموزان در شهرستان خوی که با حضور فرماندار محترم خوی و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شده بود طی سخنانی اظهار داشت امام صادق(ع) می فرماید هر جوان مؤمنی که در جوانی قرآن تلاوت کند قرآن با گوشت و خون او می آمیزد. وی در ادامه […]

حجت الاسلام شکوری در جلسه هماهنگی مسابقات استانی دانش آموزان در شهرستان خوی که با حضور فرماندار محترم خوی و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شده بود طی سخنانی اظهار داشت امام صادق(ع) می فرماید هر جوان مؤمنی که در جوانی قرآن تلاوت کند قرآن با گوشت و خون او می آمیزد.

وی در ادامه خطاب به مسئولان حاظر در جلسه اظهار داشت همه اعضای محترم جلسه خود را متولی اجرای این مسابقه بدانند.رفتار و مواضع مقام معظم رهبری با اجتماعات قرآنی بهترین الگو برای مسئولان نظام است.

وی ادامه داد هر کس هر چه در توان دارد در هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقه استانی که با حضور صدها دانش آموز در موضوعات متنوع برگزار خواهد شد نهایت تلاش را انجام بدهند.

{gallery}mosabegat-goran-94-1-20{/gallery}

حجت الاسلام شکوری در ادامه یادآوری کردند رفاه،آسایش و اوقات فراغت و تأمین تفریحات دانش آموزان و پذیرایی مناسب بطوریکه دانش آموزان عزیز خاطرات خوبی از این مسابقات به نام قرآن داشته باشند باید نهایت تلاش را انجام بدهیم.

وی ادامه داد چند مجموعه در این زمینه رسالت مضاعف دارند و هر کدام باید متناسب با امکانات خود و در حوزه مسئولیت خویش نهایت همکاری را داشته باشند و آنها عبارتند از شهرداری،اداره ارشاد اسلامی ،مدیران مدارس علمیه برداران و خواهران خوی ،سازمان تبلیغات ،نیروی انتظامی ،اتوبوس رانی ،دانشکده علوم قرآن ،شبکه بهداشت و بسیج سپاه پاسداران

لازم به یادآوری است که در این جلسه مدیران آموزش و پرورش توضیحات مبسوطی در زمینه ابعاد برگزاری این همایش استانی توضیحات لازم را ارائه دادند و قرار بر این شد که کمیته های مربوطه در حضور جناب آقای فرماندار هماهنگی های لازم را انجام بدهند.