سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - الثلاثاء 15 جماد ثاني 1443

(۱۳۹۴/۰۲/۰۳) تلاش کنید از همین دوران نوجوانی با قرآن مأنوس باشید

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی طی سخنانی در جلسه جشن تکلیف جمعی از دانش آموزان پسر شهرستان خوی که در مسجد ملااحمد برگزار شده بود خطاب به دانش آموزان اظهار داشت از امروز خداوند احدیت شما را به محضر خویش پذیرفته است و تمامی تکالیف شرعی را بر شما واجب نموده و از محرمات […]

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی طی سخنانی در جلسه جشن تکلیف جمعی از دانش آموزان پسر شهرستان خوی که در مسجد ملااحمد برگزار شده بود خطاب به دانش آموزان اظهار داشت از امروز خداوند احدیت شما را به محضر خویش پذیرفته است و تمامی تکالیف شرعی را بر شما واجب نموده و از محرمات باید اجتناب بکنید .

وی ادامه داد فراگیری اصول دین از طریق استدلال و برهان ،عمل به تکالیف شرعی و فروعات دینی از امروز برای شما واجب می شود که باید در سرلوحه زندگی خود قرار بدهید .

حجت الاسلام شکوری افزود بر اساس مفاد آیات و روایات متعدد فلسفه آفرینش بشر عبادت و بندگی خداوند احدیت است که تنها راه رسیدن به بندگی خدا و حراست از وجود خود در برابر شبهات ،انحرافات و فتنه های آخرالزمان بندگی خداوند است یعنی عمل کردن به واجبات و ترک نمودن محرمات که تعداد همه اینها در کتب دینی ما مشخص شده است.

وی خطاب به دانش آموزان اظهار داشت تلاش کنید از همین دوران نوجوانی با قرآن ،احادیث اهل بیت ،آداب اسلامی مأنوس باشید و اجازه ندهید کجی ها و انحرافات در شما اثر بگذارد.

{gallery}jashne-taklif-94{/gallery}