چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - الأربعاء 21 ربيع أول 1443

(۱۳۹۴/۰۳/۲۷) برگزاری کلاسهای تابستانی نیاز به بحث روانشناسی روحیات دانش آموزان دارد

حجت الاسلام شکوری با شرکت در جلسه شورای فرهنگی آموزش و پرورش طی سخنانی اظهار داشت این شورا رسالت های سنگینی را بر عهده دارد که بخش مهمی از مشکلات آموزش و پرورش از این طریق قابل حل می باشد . وی خطاب به اعضای شورا اظهار داشت باید تلاش کنید تمامی تصمیماتتان پخته و […]

حجت الاسلام شکوری با شرکت در جلسه شورای فرهنگی آموزش و پرورش طی سخنانی اظهار داشت این شورا رسالت های سنگینی را بر عهده دارد که بخش مهمی از مشکلات آموزش و پرورش از این طریق قابل حل می باشد .

وی خطاب به اعضای شورا اظهار داشت باید تلاش کنید تمامی تصمیماتتان پخته و با مطالعه و انجام کارشناسی صورت گیرد تا بتوانید در برابر اعتراضات و یا نقدها پاسخگو باشید .

وی در ادامه در زمینه برگزاری کلاسهای جبرانی و فوق برنامه اظهار داشت این موضع نیاز به مطالعه و بررسی جدی دارد و لازم است از نظر روانشناسی روحیات دانش آموزان مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد چون آنان در طول سال ۹ ماه با درس و بحث سر و کار دارند آیا در ایام تابستان برگزاری این کلاسها مفید بود یا خیر ؟نیاز به بررسی عمیق دارد

تازه مسائل جانبی و حاشیه ای نیز امثال هزینه مضاعف بر خانواده ها باید مورد توجه و عنایت قرار بگیرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام شکوری برای اسکان طلاب سفیران هدایت درخواست مدرسه کردند که قرار شد یک گروه کاری این موضوع را بررسی و نتیجه را اعلام کنند.

{gallery}sh-amozesh-p-94-3-27{/gallery}

پر بازدیدترین ها

بیشتر