سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ - الثلاثاء 23 شوال 1443

(۱۳۹۴/۰۴/۲۵) جلسه اختتامیه دوره تحقیقات طلاب خوی

حجت الاسلام شکوری روز پنجشنبه ۲۵ تیر در اجتماع طلاب حوزه علمیه خوی که به مناسبت پایان دوره تحقیقات ۲۰ روزه طی سخنانی اظهار داشت امروز به برکت انقلاب اسلامی و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی حوزه های علمیه و روحانیت رسالت های سنگینی را بر عهده دارند . وی با اشاره به فعالیتهای تحقیقی طلاب […]

حجت الاسلام شکوری روز پنجشنبه ۲۵ تیر در اجتماع طلاب حوزه علمیه خوی که به مناسبت پایان دوره تحقیقات ۲۰ روزه طی سخنانی اظهار داشت امروز به برکت انقلاب اسلامی و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی حوزه های علمیه و روحانیت رسالت های سنگینی را بر عهده دارند .

وی با اشاره به فعالیتهای تحقیقی طلاب حوزه در بخش های مختلف علوم اسلامی با تقدیر از مدیریت و اساتید حوزه اظهار داشت خدا را شاکریم که امروز حوزه علمیه خوی به برکت تلاشهای طاقت فرسای شما عزیزان آن جایگاه تاریخی خودش را پیدا کرده و به یکی از حوزه های علمیه بنام و مطرح کشور تبدیل شده است.

وی خطاب به طلاب حاضر در جلسه اظهار داشت در کنار تحقیقات علمی و فراگیری علوم اسلامی پرداختن به موضوعات سیاسی جامعه ،تفسیر قرآن ،فن خطابه ،فراگیری چند زبان زنده دنیا ،پرداختن به فن نویسندگی از جمله موضوعاتی هستند که باید به صورت روزمره مورد توجه حوزه های علمیه قرار بگیرد .

لازم به یادآوری است که در پایان این جلسه به تعدادی از طلابی که در دوره تحقیقات رتبه های ممتازی را حائز شده بودند توسط امام جمعه اهدا گردید.

{gallery}tolab-94-4-25{/gallery}