یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - الأحد 1 جماد أول 1443

(۱۳۹۴/۱۰/۱۳) مدیران حوزه ها از مهارت های طلاب مستعد استفاده کنند

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی و مسئول مدارس علمیه خوی در جلسه هماهنگی و بررسی مسائل و مشکلات مربوطه که با حضور مدیران و اساتید و معاونین محترم مدارس نمازی،امام خمینی و آیت ا.. شهید حاج میرزا ابراهیم خویی طی سخنانی با بیان توضیحاتی در ارتباط با شرایط حاکم بر مدارس علمیه استان و […]

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی و مسئول مدارس علمیه خوی در جلسه هماهنگی و بررسی مسائل و مشکلات مربوطه که با حضور مدیران و اساتید و معاونین محترم مدارس نمازی،امام خمینی و آیت ا.. شهید حاج میرزا ابراهیم خویی طی سخنانی با بیان توضیحاتی در ارتباط با شرایط حاکم بر مدارس علمیه استان و تشریح مشکلات مالی مدارس علمیه اظهار داشت برای ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر و برطرف ساختن برخی از مشکلات مربوط به مدیریت استانی ضرورت دارد تمامی مقررات و دستورالعملهای ابلاغی از طریق مدیریت حوزه علمیه قم کاملا مورد توجه و عملی گردند.

و در تمامی تصمیمات و مواضع مدیریتی خارج از ضوابط ابلاغی اقدامی صورت نگیرد .وی در بخش دیگر از سخنان خود خطاب به مدیران اظهار داشت در جهت تکمیل کادر مدارس و به حداکثر رساندن ظرفیت اساتید و بهره گیری از مهارتهای طلاب مستعد با هماهنگی مدیریت استانی اقدامات لازم صورت پذیرد.

{gallery}howze94-10-8{/gallery}

لازم به یادآوری است که پس از تبادل نظر و اظهار نظر اساتید و مدیران محترم مدارس تصمیمات لازم در جهت هر چه بهتر بهره گیری از امکانات موجود و برگزاری جلسات امناء مدارس،کمیته انضباطی،شوراهای آموزشی و پژوهشی طبق مقررات ابلاغی اقدام گردد.