یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - الأحد 1 جماد أول 1443

(۱۳۹۴/۱۱/۱۹) اعضای جدید ستاد نماز جمعه خوی با حضور مسئول شورای سیاستگزاری استان معرفی شدند

در جلسه ای با حضور حجت الاسلام حسینخانی مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان آذربایجان غربی ،اعضا جدید ستاد نماز جمعه شهرستان خوی معرفی شدند. در این جلسه که در دفتر امام جمعه خوی و با حضور ایشان برگزار شده بود نوروزی مسئول ستاد نماز جمعه خوی طی گزارشی از عملکرد ستاد برخی […]

در جلسه ای با حضور حجت الاسلام حسینخانی مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان آذربایجان غربی ،اعضا جدید ستاد نماز جمعه شهرستان خوی معرفی شدند.

در این جلسه که در دفتر امام جمعه خوی و با حضور ایشان برگزار شده بود نوروزی مسئول ستاد نماز جمعه خوی طی گزارشی از عملکرد ستاد برخی از اهم اقدامات انجام شده را بیان کرده و فعالیتهای فرهنگی را محور همه فعالیتها دانست .نوروزی شاخص ترین این فعالیتها را ختم قرآن در ماه رمضان،مراسم شبهای قدر ،مراسم دعای عرفه،عمامه گذاری ۵۱ نفر از طلاب حوزه علمیه خوی که در سطح منطقه برای اولین بار اتفاق افتاد ،یادواره دوازده هزار و یک شهید شهرستان،مسابقه یک جمله از خطبه ها(که توسط دانش آموزان اجرا می شود)مسابقه عظیم خطبه حضرت زهرا(ع) با شرکت شش هزار نفر و اعزام برگزیدگان به کربلای معلی،تجلیل از قاریان ممتاز شهرستان،برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی ره ،همایش وحدت حوزه و دانشگاه با شرکت طلاب و دانشجویان و مدرسان و اساتید یادکرده و گفت تاکنون ۹۷ عنوان کاری در دستور کار ستاد نماز جمعه خوی که هر دو هفته یک بار تشکیل می شود قرار گرفته و عملیلاتی شده است.

ایشان مهمترین شاخصه امام جمعه خوی را اشراف ایشان به مسائل شهر و مخصوصاً مسائل فرهنگی دانست و گفت امام جمعه خوی در سال ۹۰ رتبه اول کشوری را در ارتباط با انعکاس اخبار در سایت شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کسب کرد و در حال حاضر اخبار امام جمعه خوی در بیش از ۲۰ سایت خبری منعکس می شود.

نوروزی تدریس در حوزه علمیه و دانشگاه ها و مراکز علمی و نیز تشکیل مستمر کلاسهای نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه ،تفسیر موضوعی و پرسش و پاسخ را از دیگر فعالیتهای فرهنگی امام جمعه خوی برشمرد.

{gallery}1{/gallery}

در این جلسه حجت الاسلام حسینخانی ضمن ابلاغ سلام نماینده ولی فقیه در استان به اعضای ستاد و قدردانی از تلاش عزیزان ،نماز جمعه خوی را پرشور و کیفی و در سطح عالی ارزیابی کرد.

ایشان رویکرد دفتر نمایندگی استان را تعامل با ستاد های نماز جمعه شهرستان ها بیان کرد و گفت اولین نشست مشترک مسئولین ستاد های نماز جمعه در سال ۹۵ در شهرستان خوی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام حسینخانی اظهار امیدواری کرد که بزودی کلنگ مصلی جدید خوی زده شود و یک مصلی در شأن شهر دارالمؤمنین خوی احداث شود.

در پایان این جلسه نوروزی از زحمات اعضای سابق ستاد تشکر و قدردانی کرد.