سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - الثلاثاء 18 ربيع ثاني 1443

(۱۳۹۷/۰۶/۱۷) آئین اختتامیه طرح تابستانی کانون های فرهنگی هنری مساجد خوی در دفتر امام جمعه برگزار شد.

طی آئینی که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از برگزیدگان کانون های فرهنگی مساجد شهرستان خوی در دفتر امام جمعه برگزار شد ، حجه الاسلام شکوری با بیان وظایف جوانان و نوجوانان در این برهه از تاریخ ایران اسلامی گفت: اولین و مهم ترین وظیفه شما عزیزان خوب درس خواندن است. وی افزود: امروز […]

طی آئینی که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از برگزیدگان کانون های فرهنگی مساجد شهرستان خوی در دفتر امام جمعه برگزار شد ، حجه الاسلام شکوری با بیان وظایف جوانان و نوجوانان در این برهه از تاریخ ایران اسلامی گفت: اولین و مهم ترین وظیفه شما عزیزان خوب درس خواندن است. وی افزود: امروز آمریکا فقط با حربه های تبلیغاتی و شبه علمی در صدد استهاله افکار مردم بالاخص متدینین و افراد باسواد جامعه است و شما فرزندان عزیز با خوب درس خواندن و پرهیز از صرف مدرک گرایی می توانید بر این حربه ها غلبه کنید.
حجه الاسلام شکوری در بخش دیگری از سخنان خود دلیل زور گویی آمریکا را خارج شدن تمامی منابع و استعداد های ایران از دستبرد آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: اگر نبود انقلاب اسلامی سال ۵۷ اکنون به مانند سال های گذشته ما مستعمره آمریکا بودیم و علت خباثت های ۴۰ ساله آمریکا این است که ایران اسلامی از دستبرد وی خارج شده است.
در ادامه به تعدادی از برگزیدگان دومین دوره المپیاد ورزشی کانون های فرهنگی مساجد خوی به رسم تقدیر جوایزی اهدا شد.